Telefon 777 811 180 , e-mail: p.bauer-zahrady@seznam.cz
Firma Bauer je na trhu již od roku 1998.
Jsme specialisté na závlahové systémy zn. Hunter.
Majitel firmy je absolventem ČZU v oboru zahradnictví.
Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer

Zahradní projekty

Zpracováváme návrhy a osazovací plány dle přání zákazníka po prvotních konzultacích. Zákazník si na základě katalogů, fotografií či vlastní zkušenosti může sám vybrat rostliny, které se mu líbí.

Zákazníkem vybrané rostliny se potom snažíme dle možností (půdní a klimatické podmínky) zapracovat do projektů a vhodně doplnit.

Terénní úpravy

Před započetím zahradnických prací provádíme potřebné terénní úpravy. Zajistíme kompletní zemní práce po dokončení stavby.

Práce realizujeme od hrubé modulace terénu, navezení potřebného množství kvalitní zeminy až po zahradnické zpracování půdy rotavátorem a navezení přesného množství a typu zahradnického substrátu nebo rašeliny.

Osazování zahrad

Dle osazovacích plánů provádíme výsadby okrasných i užitkových rostlin. Používáme kvalitní výsadbový materiál z předních českých školek. Preferujeme domácí výpěstky. Zakládáme živé ploty a stěny, vysazujeme soliterní listnaté a jehličnaté stromy i nadměrných velikostí.

Zakládání trávníků

Zakládání trávníků provádíme jak starší metodou výsevu, tak pokládkou rolovaných travních koberců. Obě metody mají v porovnání svoje výhody a nevýhody. Snažíme se pro každého zákazníka najít ideální variantu. Travní směsi používáme od firem Agro a Aros.

Stavební prvky

V zahradách realizujeme také drobné stavební prvky jako chodníky, schody, palisády, opěrné zídky, obruby záhonů a podobné.

KONTAKTY:

tel: 777 811 180

e-mail: p.bauer-zahrady@seznam.cz

ADRESA:

Merhautova 603/7

266 01 Beroun

ZÁKONNÉ INFORMACE:

Petr Bauer
sídlo: Merhautova 603/7, Beroun, 266 01
IČ: 64750876, DIČ: CZ7506221118.

ZÁPIS V REJSTŘÍKU:

Zápis v živnostenském rejstříku vedeném MÚ Beroun, odbor správní a obecní živnostenský úřad, č.j.: MBE/58802/2014/SPR-Fro