Telefon 777 811 180 , e-mail: p.bauer-zahrady@seznam.cz
Firma Bauer je na trhu již od roku 1998.
Jsme specialisté na závlahové systémy zn. Hunter.
Majitel firmy je absolventem ČZU v oboru zahradnictví.
Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer Závlahy a zahrady Bauer

Nové zahrady - závlahový systém

Závlahový systém se v posledních letech stal poměrně standardní součástí zahrad u RD. Závlaha velmi výrazně optimalizuje množství vody dodané zálivkou a zároveň významně šetří váš čas.

Ovládací systémy dnes používané jsou velmi přesné a reagují nejen na atmosférické srážky, ale i na teplotu a intenzitu slunečního záření a tak sami, bez zásahu uživatele, upravují závlahovou dávku, čímž šetří vodou.

Závlahový systém realizujeme kompletně od projektu až po zprovoznění systému. Zakládání nové zahrady je ideálním časem pro realizaci závlahy, jejíž komponenty jsou ve velké většině uloženy pod trávníkem. Doporučujeme systém zn. Hunter.

Hotové zahrady - závlahový systém

I v případě, že je již zahrada hotová, je realizace závlahového systému možná. V takovém případě se v trase výkopů provede strojní seříznutí travního drnu, provedou se výkopové práce, pokládka a propojení komponentů závlahy, zásyp a hutnění výkopů a potom se seříznutý travní drn vrátí zpět na své místo. Obvykle do dvou týdnů po zprovoznění systému není zásah do zahrady patrný.

Servis závlah

Svým zákazníkům nabízíme celoroční péči o závlahový systém. Jarní spuštění a kontrolu funkčnosti, kontrolu ovládacích prvků, drobné úpravy dle potřeby zahrady (výměna trysek, posunutí postřikovače atd.), zazimování systému.

KONTAKTY:

tel: 777 811 180

e-mail: p.bauer-zahrady@seznam.cz

ADRESA:

Merhautova 603/7

266 01 Beroun

ZÁKONNÉ INFORMACE:

Petr Bauer
sídlo: Merhautova 603/7, Beroun, 266 01
IČ: 64750876, DIČ: CZ7506221118.

ZÁPIS V REJSTŘÍKU:

Zápis v živnostenském rejstříku vedeném MÚ Beroun, odbor správní a obecní živnostenský úřad, č.j.: MBE/58802/2014/SPR-Fro